Ödev Hazırla

Ödev hazırla uygulaması ile ilkokul öğrencilerine yönelik ödevleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Ödev hazırlamak için sınıfı ve konuyu seçiniz. Ardından yazdır tuşuna basın. İsterseniz yazıcıdan çıktınızı alın isteterseniz pdf olarak kaydedin. PDF olarak kaydetmeyi seçerseniz kullandığınız cihazın indirilenler / download klasörünü kontrol ediniz.

Sınıf Düzeyi
🎉 Ödev Hazırla sayfasını beğendiniz mi? Tanıdıklarınızla da paylaşın, beraber öğrenelim ve çocuklarımızın eğitim hayatına katkıda bulunalım 🎉

Whatsapp ile Paylaş Facebook'da Paylaş

Kişiselleştirilebilir Ödevler

Öğretmenler, veliler ve öğrenciler, ödevleri kendi ihtiyaçlarına ve sınıf seviyelerine göre kişiselleştirebilirler. Bu sayede ödevler, öğrencilerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak şekilde düzenlenebilir.

Hızlı ve Kolay Hazırlama

Ödev Hazırla, kullanıcıların ödevleri çok kısa bir sürede hazırlamasını sağlar. Kullanıcılar, önceden hazırlanmış şablonları kullanarak veya kendi ödevlerini oluşturarak zamanlarını daha verimli bir şekilde kullanabilirler.

Yazdırma veya PDF Olarak Kaydetme

Kullanıcılar ödevlerini istedikleri şekilde paylaşabilirler. İsteyenler, ödevlerini hemen yazdırabilirken, diğerleri içinse ödevlerini PDF olarak kaydetme seçeneği mevcuttur. Bu sayede ödevler her zaman erişilebilir olur.

Sınıf Seviyeleri

Platform, 1., 2., 3. ve 4. sınıf seviyeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede her sınıf seviyesine uygun ödevler hazırlamak daha kolay hale gelir.

Bu özellikler sayesinde "Ödev Hazırla", ilkokul öğrencileri için pratik ve kullanıcı dostu bir çözüm sunar, öğrencilerin öğrenme süreçlerini destekler ve öğretmenlerin, velilerin ve öğrencilerin iş yükünü hafifletir.

ödev hazırla