ilkokul Dokümanları İlkokul Etkinlikleri

Matematik Oyunları

Matematik derslerine yardımcı, kazanım odaklı, dört işlem becerisini geliştirmeyi hedefleyen ilkokul öğrencileri için hazırlanmış matematik oyunları

Hızlı Okuma Testi

Hazırladığımız bu uygulama ile ilkokul öğrencileri okuma hızını arttırmak için denemeler yapabilir. Hedefledikleri okuma hızına ulaşabilirler.

Kim Öğrenmek İster

İlkokul öğrencileri için hazırlanmış kim öğrenmek ister oyunu. Bu oyun ile kazanımlar doğrultusunda hazırlanan sorular ile eğlenerek test çöz.

Konu Özetleri

ilkokul öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımı, konu özetleri, açıklamalar, tanımlar, kavramlar, örnek soru cözüm sayfaları ve bulmacalar.

Okuma Yarışı

Okuma yarışını internette uygulanabilir hale getirdik. Hazırladığımız metinlerle dakikada okuduğunuz kelime sayısını belirleyin.

Dokümanlar

İlkokul 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf öğrencileri için hazırlanmış dokumanlar, ödevler, çalışma kağıdı, etkinlik, test ve pano sayfaları / çalışmaları

Hızlı Okuma Oyunu

Hızlı okuma oyunu ile öğrencilerin okuma hızlarını geliştirmeyi hedefliyoruz.Bu oyun kelimeleri hızlı ve doğru okuma yeteneğini arttırmayı hedeflemektedir.

Test Çöz

4.Sınıf öğrencileri için hazırlanan test çöz sayfası. 4.Sınf test çöz başarını değerlendir. Diğer sınıflar için test çöz sayfamız hazırlanmaktadır.

İlkokul Etkinlikleriözgünkazanım odaklıgüncel

İlkokul Dokümanları

ilkokul dökümanları , ilk-okul.com'un içinde yer alan dosya barındırma alanıdır. ilkokul dökümanları ile ilkokul etkinlikleri ile ilgili dosya, doküman, ödev, etkinlik, çalışma kağıdı ve test içeriklerine daha kolay ulaşım sağlanmasını hedeflemekeyiz.
İlkokul etkinlikleri sitesi ücretsiz, yayınevleri ile ilişkisi bulunmayan bağımsız içerik yönetim sistemidir.
Aşağıdaki alanlarda içerik üretmekte ve içeriklerimizi geliştirmeyi çalışmaktayız.

  • 1.sınıf etkinlikleri : Okuma yazma süreci dokümanları, okuma metinleri, Türkçe, matematik, hayat bilgisi, görsel sanatlar, müzik dersi etkinlikleri
  • 2.Sınıf dersleri: Türkçe, matematik, hayat bilgisi, ingilizce, görsel sanatlar ve müzik
  • 3.Sınıf dersleri: Türkçe, matematik, hayat bilgisi, fen bilimleri ingilizce, görsel sanatlar ve müzik
  • 4.Sınıf Dersleri : Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen bilimleri, ingilizce, insan hakları yurttaşlık ve demokrasi, din kültürü ve ahlak bilgisi

Dokümanlar

Okullar Açılıyor

Ücret
0,01 /yıl

İçeriklerimiz

İçerik oluşturmak zaman isteyen bir süreç. Doküman arşivimizin yeterli olmadığını biliyoruz. En kısa zamanda %100 olması dileğiyle!