Telif Hakları

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ilk-okul.com'a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, ilk-okul.com'un önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler ilk-okul.com'un yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Telif Hakkı İtirazı

ilk-okul.com telif haklarını koruduğu gibi telif haklarınıza da uymayı kabul eder. Sitemizde yer alan içeriklere yönelik telif hakkı itirazlarınız değerlendirildikten sonra uygun görülmesi halinde siteden kaldırılır.

İçeriklerimizin özgün olmasına dikkat etmemize rağmen oluşabilecek telif sorunları için admin@ilk-okul.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.