Karışık Çarpma İşlemleri

Karışık çarpma işlemleri oyunu online olarak oynanan bir oyundur. 0'dan 10'a kadar rakamların çarpımları karışık olarak sorulacaktır. Çarpım tablosunu ezberlediyseniz karışık çarpma işlemleri ile çarpım tablosunu tekrar edebilirsiniz. Eğer çarpım tablosunu tam olarak ezberlemediyseniz Çarpım tablosu oyunu sizin için daha faydalı olacaktır.Nasıl oynanır

Karışık çarpım tablosu oyunu nasıl oynanır? Oyun bir soru ve dört seçenekten oluşuyor. Doğru cevap için 1 puan kazanacaksın. Yanlış cevapta ise 1 puan kaybedeceksin. Amacımız ise 30 saniye içinde en çok doğruyu yapabilmek. Sorular 0'dan 10'a kadar olan sayılar arasından rastgele seçilir. Oyun sonunda doğru sayısına göre belirli seviyeler bulunuyor. Bu seviyeler bilimsel bir gözlemi yansıtmamaktadır. Her çocuğun öğrenme şekli, hızı farklıdır.

Bu oyun en iyi chrome ve firefox tarayıcısında çalışır. Ayrıca masaüstü kullanıcıları küçük pencere modunda oyunu daha sağlıklı oynayabilir.

çarpım tablosu oyunu

Karışık Çarpma İşlemleri

A
B
C
D


Kalan Zaman
30 saniye
Puan
0

Oyun Bitti!

Bu oyunda toplam kazandınız

Matematik Ustası

Albert Einstein

Matematik ustası olduğunu kanıtladın. Çarpım tablosunda çok yeteneklisin. 25 doğrunun üstüne çıkmak herkesin yapabileceği birşey değil. TebriklerMükemmel

Sevinen çocuklar

Tek kelime ile mükemmel. 20 doğrunun üzerine çıkarak büyük bir başarı gösterdin. Çarpım tablosunu ezberlemek bu kadar basit işte. Artık çarpım tablosuna hazırsın.Tebrikler... 25 doğru yaparak rekor kırmak ister misin? 😎Sonuç: Çok Güzel

basarı

Çok güzel bir sonuç. Başardık! 30 saniye içerisinde 15 doğruyu geçmek bu işi başardığın anlamına gelir. 20 doğruya çok az kaldığını da hatırlatmak isterim. Fakat zorunlu değil. Bu seviye çarpım tablosunun ezbere biliyorum demek için yeterli.


Sonuç: Güzel

guzel

10 doğrunun üzerindesin. Güzel bir derece. Sonuca ulaşmaya çok az kaldı. Biraz daha çalışırsan 15 doğru barajını aşacaksın. Çok zor değil! Biraz daha gayret gösterirsen başaracaksın.


Sonuç: Gelistirilmeli

iyi

Doğruların var. İyi bir puan aldın. Fakat biraz daha iyi olmalı! Çarpım tablosu sık tekrar ile öğrenilir. Çarpım tablosunu kolay ezberlemek istiyorsan bol bol tekrar et. İyi çalışmalar.


Sonuç: Başarısız

baslangic

Sonuçlar istenilen seviyenin altında. Çarpım tablosuna çalışmalısın. İstersen Çarpım tablosu oyununa geçerek seviyelere göre çarpım tablosuna çalışabilirsin. Unutma 'yenildiğin zaman değil, vazgeçtiğin zaman kaybedersin.' Başaracağına inanıyor, sana güveniyorum.


Sosyal Medyada Bizi Takip edin