1.Sınıf Kim Öğrenmek İster

1.Sınıf kim öğrenmek  ister

1.Sınıf Kim öğrenmek ister

1.Sınıf öğrencilerine özel...


Oyun içerikleri sürekli güncellenecek ve facebook sayfamızdan yayınlanacaktır. Sayfamızı beğenerek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. k


 


 

1
1.Sınıfa Özel

2.sınıf kazanımlarına göre hazırlanan sorular ile konu tekrarı

2
Güncel ve özgün Sorular

Ara tatil boyunca güncel ve özgün sorular.

3
Ücretsiz

Herhangi bir indirme yapmadan internet üzerinden ücretsiz oynanır.


Kim öğrenmek ister - Noktalama işaretleri ve yazım yanlışları

Noktalama işaretleri ve yazım yanlışları.. Birinci sınıftan hayatımızın sonuna kadar sürekli karşımıza çıkacak. Son sorular biraz zor olsa da yapacağınıza inancımız sonsuz. Başarılar!
Oyuna başla!


Kim öğrenmek ister - Eş anlamlı Kelimeler

Bu oyun ile Birincisi sınıf konuları arasında yer alan eş anlamlı kelimeleri tekrar ediyoruz. Oyuna başlamadan önce eş anlamlı kelimeler listesini tekrar etmenizin yararlı olacağını düşünüyoruz. Sorular çok basit. Eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle
Oyuna başla!


Kim öğrenmek ister - Atatürk'ün Hayatı

Kim öğrenmek ister oyununu 1.Sınıf düzeyinde, Ülkemizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını konu alan sorular ile düzenledik. Sorular 1.Sınıf Ülkemizde Hayat Atatürk'ün Hayatı konusu ile ilişkilendirilebilir. Başarılar..
Oyuna başla!

Birinci Oyun

Oyun başladı...Birinci oyun soruları çok kolay... Üç joker hakkınız var. Yüzde 50 joker hakkı ile bir şıkları azaltabilirsiniz. Telefon joker hakkı ile tanıdığınız birine 30 saniye içinde soruyu sorunuz. Seyirci joker hakkında evde oylama yapabilirsiniz. :) Başarılar.
Oyuna Git!

İkinci Oyun

Oyun devam ediyor...İkinci oyunumuzda sorular yine çok kolay. Biraz matematik dersinden çok soru hazırlamış olabiliriz. Milyonlar kazanacağınıza eminiz.
Oyuna Git!

Bülten aboneliği

Bültene abone ol

Sitemizde yer alan eğitici oyun, etkinlik, dokuman ve deneme sınavlarından mail ile bilgilendirme almak isterseniz haber bültenimize ücretsiz abone olunuz(Kim öğrenmek ister oyunu duyuruları da bu bültenden yapılmaktadır.

Last modified: Thursday, 11 June 2020, 11:55 PM