1.Sınıf Kim Öğrenmek İster

1.Sınıf kim öğrenmek  ister

1.Sınıf Kim öğrenmek ister

1.Sınıf öğrencilerine özel...


Kim öğrenmek ister oyunu 1.sınıf öğrencileri için hazırlanan eğitsel içerikli bir oyundur. Oyunumuz Türkçe, matematik ve hayat bilgisi derslerindeki konular ile ilgili hazırlanmış 15 sorudan oluşmaktadır.  Oyundaki amaç derste öğrenilen bilgilerin eğlenceli bir şekilde tekrar edilmesidir. Oyun sırasında karşılaştığınız zor sorular için yüzde 50 joker hakkınız ve bir tanıdığınıza soruyu sorma hakkınız bulunuyor.Dikkat yeni güncellememiz ile birlikte kim öğrenmek ister oyunu artık zamanlı oynanıyor. Aşağıdaki tabloda bulunan konulardan birini seçip tıkladıktan 15 dk içinde soruları tamamlamanız gerekiyor.


instagramda bizi takip edin

Takip instagram takip etEğitim ile ilgili hazırladığımız yeni içeriklerden haberdar olmak için instagramda bizi takip edebilirsiniz.
Aşağıdaki tablodan konuyu seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunla ilgili tüm soru görüş ve hata bildirimleriniz için admin@ilk-okul.com adresini kullanabilirsiniz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğyle..
Ders
Konu başlığı
Oyun bağlantısı
Türkçe
Noktalama işaretleri
 Oyna
Türkçe
Zıt anlamlı kelimeler
Oyna
Hayat Bilgisi
Atatürk'ün hayatı
 Oyna
Bütün dersler
Karışık sorular
Oyna
Bütün dersler
Karışık sorular 2
 Oyna

Hazırladığımız bu oyunun kim milyoner olmak ister oyunu ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Kim öğrenmek ister oyunu eğitim içerikli bir bilgi yarışmasıdır.


Last modified: Wednesday, 23 December 2020, 12:17 AM