3.Sınıf milyoner

3.sınıf Milyoner oyununa hoşgeldiniz. Bu sayfada 3.sınıf derslerine yönelik eğlenceli etkinlikler hazırlıyoruz. Milyoner, kim öğrenmek ister, bulmacalar vb. Aynı test çözer gibi fakat oyuna benziyor! Biz bu sayfada oyun ile test çözmeyi birleştirmeyi hedefliyoruz. Eğitsel oyunlar oynuyoruz.

Bazı kullanıcılarımız 3.sınıf milyoner oyununu tv'de izledikleri kim milyoner olmak ister oyununa benzediğini söylüyor. Fakat bizim oyunumuz tamamen eğitim ile ilgili. Milyoner oyunumuzun iki farklı versiyonu mevcut. Aşağıdaki tabloda kim öğrenmek ister, milyoner ve öğrencilerin deyimiyle 3.sınıf kim milyoner olmak ister oyunlarını oynayabilirsiniz.

İlkokul Etkinlikleri olarak hazırladığımız oyunlardan haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip edin. İlk haberdar olan siz olun.

Instagram | Facebook Grup | Telegram Grup | Twıtter | Youtube

3.sınıf Milyoner oyunu linkleri aşağıda derslere göre gruplandırılarak verilmiştir. Oyunumuzun farklı versiyonları bulunuyor. Keyif alacağınızı umut ediyoruz. İyi Eğlenceler.

Fen Bilimleri


Konu
Kazanım Bağlantı
Dünyanın Katmanları

 Oyna
 Dünyanın şekli

 Oyna
 Duyu organları

Oyna
Işık kaynakları

Oyna
Kuvvet ve hareket

Oyna
 Maddenin halleri

Oyna
Maddeyi niteleyen özellikler

Oyna


Matematik


Konu Kazanım Bağlantı
 En Yakın Onluk Yüzlük

Oyna
Toplama Çıkarma

Oyna
Zamanı Ölçme

Oyna
 Paralarımız

Oyna


Türkçe


Konu Açıklama BağlantıMilyoner, Bulmaca, Adam Asmaca

Bu bölümde hazırladığımız oyunlar milyoner oyunu, çeşitli bulmacalar, adam asmaca oyunu... Bu bölümde bazı oyunlara giriş için üye olmanız gerekebilir. Üyelik ücretsizdir. Facebook veya google hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Doğrulanmış bir email hesabınız ile de kayıt olma hakkınız var.


Türü
Konu Bağlantı
Milyoner 3.Sınıf ile ilgili bütün derslerden sorular karşınıza gelecek. Bu sorulara geçmeden önce kim öğrenmek ister oyununu oynamanızı tavsiye ederiz.
Oyna
 Çapraz Bulmaca
 Eş anlamlı kelimeler
 Oyna
 Şifreli Bulmaca
 Eş anlamlı kelimeler
 Oyna
 Çapraz bulmaca
Zıt Anlamlı kelimeler
 Oyna
 Şifreli Bulmaca
 Zıt Anlamlı kelimeler
 Oyna
 Mini Sınav
 anlamlı ve kurallı cümleler oluşturma
 Oyna


Last modified: Wednesday, 22 September 2021, 12:39 AM