1.Sınıf Kim Öğrenmek İster

1. sınıf öğrencileri için hazırlanan 1.sınıf kim öğrenmek ister oyununa hoşgeldiniz. Kim öğrenmek ister oyunu ile 1.sınıf derslerini eğlenerek tekrar edebilirsiniz.

Bilgi yarışması şeklinde hazırlanan oyunda Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerine ait sorular yer almaktadır. Oyun 12 sorudan oluşmaktadır. Her soruda iki seçenek ve bir doğru cevap vardır. Oyundaki amaç 12 soruya en kısa süre doğru cevap verebilmektir. Bu şekilde test çözmeyi keyifli hale getirebilirsiniz.

1.Sınıf kim öğrenmek ister

İlkokul Etkinlikleri olarak hazırladığımız oyunlardan haberdar olmak için sosyal medyada bizi takip edin. İlk haberdar olan siz olun.

Instagram | Facebook Grup | Whatsapp Grup | Telegram Grup | Twıtter | Youtube

Kim öğrenmek ister oyunu kazanımlar ile ilişkili olduğu gibi arada sırada konu ile ilgili genel kültür sorularını da içermektedir. Kim öğrenmek ister oyunu ile ilgili 1. sınıf içerikleri aşağıda listelenmiştir. Oyun içerikleri yıl içinde güncellenmekte olup yeniliklerden haberdar olmak için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. Oyunları titizlikle hazırlamamıza rağmen bazı sorularda hatalar görülemektedir. Oyun esnasında bulduğunuz hataları bize ileterek bize yardımcı olabilirsiniz. Sonuç olarak kim öğrenmek ister oyunun öğrencilerimize faydalı olacağını düşünmekteyiz. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..

Konu Açıklama Bağlantı
Zıt Anlamlı kelimeler

Zıt anlamlı kelimelerden oluşan kim öğrenmek ister oyunu. Toplam 12 dakikanız var.

Oyna
Atatürk'ün Hayatı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı ile ilgili 12 soru

Oyna
 Noktalama İşaretleri
 

Noktalama işaretlerini bilen öğrenciler için çok kolay bir test.

 Oyna
Last modified: Wednesday, 4 August 2021, 4:52 PM