Okulumuzun katkıları

Okulumuzda öğretmenlerimizin rehberliğinde birçok ders işliyoruz. Bu derslerde yeni bilgiler öğreniyor ve becerilerimizi geliştiriyoruz. Okullar ve öğretmenler, öğrencileri hem üst sınıflara hem de hayata hazırlarlar.


Spor Faliyetleri

Okulumuzda birçok spor faaliyeti yapılır.  Futbol, basketbol, masa tenisi, tekvando, atletizm bunlardan bazılarıdır. Spor faaliyetleri planlı ve disiplinli olmayı gerektirir. Vücudumuzun gelişmesine ve sağlıklı büyümemize yardımcı olur. Spor faaliyetlerine katılarak zamanımızı da verimli değerlendirmiş oluruz.


Gezi faliyetleri

Okulumuzda gezi faaliyetleri yapılır.  Yapılan gezi faaliyetlerine bazen velilerimizle birlikte katılırız. Velilerimizle katıldığımız  bu gezilerde yeni bilgiler öğreniriz. Hem eğleniriz hem de yeni yerler görme imkânı buluruz.


Kermesler

Okullarda çeşitli yardımlaşma faaliyetleri yapılır. Kermesler, bu yardım faaliyetleri içerisinde yapılan etkinlikler arasındadır. Velilerin katkılarıyla yapılan kermeslerden elde edilen gelirlerle okulların eksikleri tamamlanır. Bazen de yardıma ihtiyacı olan kişilere ya da kurumlara yardım edilir.


Yetişkinler için faliyetler

Okullarımızda yetişkinler  için de çeşitli etkinlikler yapılabilir. Okuma-yazma kursları ve el işleri kursları bu faaliyetler arasındadır.


Last modified: Sunday, 21 February 2021, 12:57 PM