İlkokul Etkinlikleri / ilk-okul.com

Sorunuzu sorun cevaplansın!

4.Sınıf öğrencileri için kim milyoner olmak ister oynu... Binlerce soru eğlenceli konu tekrarı! Oynamak için hemen tıkla!

ilkokul Etkinlikleri / soru cevap

Soru Cevap

ilkokul Etkinlikleri Soru cevap bölümü ile aklınıza takılan cevabını bulmakta zorlandığınız sorulara cevap bulabileceğiniz bir bölüm hazırlamaya çalıştık.

Arama

Bir soru sormadan önce yandaki arama bölümünden arama yapmanızı öneririz. Arama sonuçlarında cevaba ulaşamazsanız "bir soru sor" linkinden sorunuzu sorabilirsiniz.

Arama

Sorular öğretmenlerimiz tarafından yanıtlanmaktadır. Soru sorarken e-posta bilginizi girerseniz soru cevaplandığında e-postanıza bilgilendirme yapılacaktır.

Üye ol

Üye olarak başkalarının sordukları sorulara cevap verebilir. Sorularınıza verilen cevapları daha kolay takip edebilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.

Üye olarak başkalarının sordukları sorulara cevap verebilir. Sorularınıza verilen cevapları daha kolay takip edebilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.

239 soru

241 cevap

20 yorum

240 kullanıcı

İlkokul Etkinlikleri sitesi; konu anlatımı, yazdırılıabilir içerikler , online içerikler ile okulda öğrenilenleri desteklemeyi amaç edinmiş ücretsiz içerik yönetim sistemidir. Sürekli olarak güncelenen konu anlatımları, yeni sınav sistemine yönelik hazırlanmış binlerce özgün soru ile öğretmen, öğrenci ve velilere ek çalışma ve kaynaklar sunuyoruz. Konu anlatım sayfaları ve içerikler ücretsiz olmakla birlikte sadece online sınavlar için üyelik şartı arıyoruz.

İlkokul Etkinlikleri - Konu Anlatımı

İlkokul Etkinlikleri - Dökümanlar

...