2.Sınıf Test Çöz

2. sınıf test çöz sayfasına hoşgeldiniz. 2. sınıfa gidiyorsan bu sayfa tam sana göre! Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve sosyal bilgiler derslerine ait tüm kazanım testlerini ücretsiz olarak çözebilirsin. Tek yapman gereken Aşağıdaki derslerden bir tanesini seçerek ders sayfasına gitmek.

2.Sınıf Matematik Test Çöz

2.Sınıf Türkçe test çöz

2.Sınıf Hayat Bilgisi test çöz

Sitemizde yer alan bütün sınavları ve soruları belirli aralıklarla kontrol ediyoruz. Soruların geçerlik ve güvenirlik analizlerini yaparak testlerin ölçme ve değerlendirme ilkelerine uygun olarak hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Sorularımız ilkokul etkinlikleri sitesi ekibi tarafından hazırlanıyor. Soruların özgün, nitelikli ve seçici olması birinci hedefimiz.

Nasıl değerlendirme yapıyoruz. Testler online olarak anında değerlendirilmektedir. 2.sınıf test çöz sayfasında sınava giren öğrencilerin ortalama başarı durumunu da görebilirsiniz. Her sınavda ortalama değerin üstünde olmaya gayret gösteriniz.

Ayrıca üye olarak test çözdüğünüz zaman sınav sonucunuz mail adresinize gönderiliyor. Böylelikle sınavlarınıza istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca sitemizde yazılılar da mevcut. Yazılıya girmeden önce nasıl sorular ile karşılaşacağınızı bilmek iyi bir fikir değil mi? Bunun için size örnek yazılılar hazırladık. Bu yazılılara girerek başarınızı ölçebilirsiniz.